O nás

unSigned je slovenská softvérová spoločnosť založená dvomi inžiniermi z Fakulty riadenia a informatiky Žilinskej univerzity. Jadro našich produktov vzniklo ešte počas štúdií na univerzite, kde sme využili získané teoretické a praktické vedomosti. Vo vývoji neustále pokračujeme a naše úsilie sme premenili do nástrojov pre prácu s inštalačnými systémami NSIS a Inno Setup, najmä v prostrediach Visual Studio a RAD Studio.

Naše produkty sú zamerané na profesionálnych vývojárov pracujúcich na platforme Windows a používajú ich stovky zákazníkov po celom svete. Aby sme dosiahli čo najvyššiu kvalitu našich produktov úzko spolupracujeme s vývojármi spoločnosti Microsoft a Embarcadero Technologies.

Kancelárie spoločnosti sa nachádzajú v Žiline, v peknej historickej budove bývalej Rakúsko-uhorskej banky, priamo v historickom centre mesta.

Našim cieľom je vyvíjať spoľahlivé a užitočné produkty, ktoré uľahčia prácu našim zákazníkom a poskytnúť im kvalitné služby v oblasti vývoja a distribúcie softvéru.