Skriptovanie (Tvorba inštalátorov v NSIS a Inno Setup)

Máme bohaté skúsenosti s NSIS a Inno Setup - v oblasti inštalácie softvéru sme už robili všetko možné: od malých jednoduchých až po obrovské inštalátory s množstvom funkcií, takže poznáme všetky triky. Náš tím má skúsenosti s rôznymi operačnými a inštalačnými systémami a platformani.

Programovanie (C/C++/C#/Delphi)

Naši programátori majú pokročilé skúsenosti s viacerými programovacími jazykmi a technológiami preto sa venujeme aj klasickému outsourcingu. Vytvorili sme množstvo užitočných nástrojov, aplikácií a utilít (MFC, WPF, .NET, ...) pre našich zákazníkov. Táto práca môže - ale nemusí - byť spojená s inštalačnými systémami.

Podpisovanie (certifikovanie) aplikácií

Ponúkame možnosť podpísať Vaše aplikácie naším digitálnym certifikátom a tým zvýšiť bezpečnosť Vašich aplikácií a užívateľov. Používanie digitálne podpísaných aplikácií znižuje množstvo problémov na novších verziách OS Windows (Vista, 7/8/10) a ich jednoduchšiu obsluhu.

Lokalizácia fontov (písiem)

Ponúkame služby v oblasti opravy, lokalizácie a konverzie fontov (počítačových písiem). Najčastejšie ide o úpravu (doplnenie) diakritických znamienok do fontov, rôzne úpravy znakov, ich veľkosť, pozíciu, napasovanie atď..